Alvin ve Sincaplar 1 2007
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

Alvin ve Sincaplar 1 2007

Uzun yıllardır nesilden nesle aktarılan bir popüler bir film olan Alvin ve Sincaplar filmi ilk olarak 2007 yılında vizyona girdi. Her yaştan insanın beğenisini başarı ile topladı. Ardından birçok serisi çekilen film hâlâ hayranlık ile izlenmektedir. Eğlenceli bir aile filmi olması yönüyle birçok kişiyi ekranlara kilitledi ve eğlendirdi.

Filmin konusu şöyle: Ağaçlardan birinin kovuğunu kendilerine ev edinen 3 sincap mutlu bir şekilde yaşamlarını devam ettirmektedir. Bir gün evleri yılbaşı ağacı yapıp satan bir firma tarafından yılbaşı ağacı yapılmak üzere kesilir. Filmin karakteri Dave isimli adam bir müzik kariyeri yapma peşindedir. Bu yüzden yazdıkları müzikleri, ünlü biri olan arkadaşına gösterir fakat arkadaşı onu eline bir sepet kek ve kurabiye tutuşturarak reddeder. Orda bulunan yılbaşı ağacının kovuğunda ki sincaplar kek ve kurabiye kokusuna dayanamayıp sepete girerler. Bu şekil de bir macera başlar. Film son derece komik ve eğlendiricidir.

Filmde bulunan sincaplar son derece komik bir tip olarak tasarlanmışlardır. Atıldıkları maceralar sayesinde izleyicileri kahkahalara boğmaktadır. Her yaşa hitap eden film tam bir ailecek izlenen film türündendir. Hiçbir şekilde şiddet ve kötüye meyil etme içeriği bulunmamaktadır. Harika bir vakit geçirmek için izlenecek en harika filmlerden biridir. Filmi Türkçe dublaj izleyebilme imkanınız bulunuyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Alvin and the Chipmunks

  Senaryo:

  Jon Vitti (screenplay), Will McRobb (screenplay), Chris Viscardi (screenplay), Jon Vitti (story), Ross Bagdasarian (characters Alvin and the Chipmunks)

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap